List of participants

There are 57 registered participants.

Grigory Andreychev (Universität Bonn, MPIM Bonn)
Marco Artusa (Institut de Mathématiques de Bordeaux)
Bhargav Bhatt (University of Michigan)
Sandipan Bhattacherjee (Birla Institute of Technology Mesra, Ranchi, India)
Patrick Bieker (TU Darmstadt)
Vasily Bolbachan (National Research University Higher School of Economics)
Brahim Boubakeur (University of Science and Technology Houari Boumediene)
Ana Caraiani (Imperial College)
Chirantan Chowdhury (University of Duisburg-Essen)
Christian Dahlhausen (Universität Heidelberg)
Zoubir Dahmani (University of Mostaganem)
Jaro Eichler (Goethe University Frankfurt)
Brahim El Alaoui (Mohammed V University-Rabat)
Hélène Esnault (Freie Universität Berlin)
Laurent Fargues (Institut de Mathématiques de Jussieu)
Jessica Fintzen (University of Cambridge / Duke University)
Toby Gee (Imperial College)
Ulrich Görtz (Universität Duisburg-Essen)
Steven Groen (University of Warwick)
Haoyang Guo (Max Planck Institute for Mathematics)
Philipp Habegger (Universität Basel)
Thomas Haines (University of Maryland)
Eugen Hellmann (Universität Münster)
Tim Holzschuh (Heidelberg University)
Muhammad Imran (United Arab Emirates University)
Alexander Ivanov (University of Bonn)
Yashi Jain (Indian Institute of Science Education and Research Pune)
Hekking Jeroen (KTH)
Soham Karwa (Imperial College London)
Moritz Kerz (Universität Regensburg)
Bruno Klingler
Promit Kundu (University of Kansas)
Yifeng Liu (Zhejiang University)
Ruochuan Liu (Beijing International Center for Mathematical Research)
Morten Lüders (Leibniz Universität Hannover)
Saikat Maity (Ramanujan School of Mathematical Sciences, Pondicherry University)
Ángel Luis Muñoz Castañeda (Universidad de León)
Johannes Nicaise (KU Leuven / Imperical College London)
Miriam Ní Chobhthaigh (Leiden university)
Robert Nowak (Carl-von-Ossietzky-Universität Oldenburg)
George Pappas (Michigan State University)
Vincent Pilloni (Université Paris-Saclay)
Francisco Jose Plaza Martin (Universidad de Salamanca)
Michael Rapoport (Universität Bonn)
Timo Richarz (TU Darmstadt)
Peter Scholze (Universität Bonn)
Jakob Stix (Goethe Universität)
Hassan Tahir (Ocean University of China)
Georg Tamme (Universität Mainz)
Michael Temkin (The Hebrew University of Jerusalem)
Mattia Tiso (Bergische Universitaet Wuppertal)
Martin Ulirsch (Goethe University Frankfurt)
Thibaud van den Hove (TU Darmstadt)
Torsten Wedhorn (TU Darmstadt)
Pu Justin Yang 楊靐龘☯️ (UBC)
Can Yaylali (Technische Universität Darmstadt)
Xinwen Zhu (Caltech)